Välittäjämme

Jokainen ihminen on erilainen, niin myös jokainen koti. Tiedämme mitä ihmiset kodissasi rakastavat. Valitse luotettava, osaava ja aktiivinen OP Kodin välittäjä kumppaniksesi, kun suunnittelet kotisi myymistä. Olemme lähtövalmiina Sinua varten.

Kauppakatu

Taulumäki

Jyväskylä

  • Nina Kalliopohja-de Jong Jyväskylä

    Myyntineuvottelija, KiLAT
    nina.kalliopohja-.de.jong@op.fi
    P. 050 522 1206

  • Vesa Pohjonen
    Vesa Pohjonen Jyväskylä

    LKV, MBA
    vesa.pohjonen@op.fi
    P. 050 562 7589

  • Mikko Raivio Jyväskylä

    LKV
    mikko.raivio@op.fi
    Puh. 050 401 6340

  • Ville Töyrynen
    Ville Töyrynen Jyväskylä

    Myyntipäällikkö, LKV, LVV
    ville.toyrynen@op.fi
    P. 040 832 0977

  • Hanna Vehmaa Jyväskylä

    LKV, KiAT, LVV
    hanna.vehmaa@op.fi
    Puh. 050 588 0780

  • Kari Kaksonen Jyväskylä

    LKV
    kari.kaksonen@op.fi
    Puh. 050 599 0762

  • Jorma Numminen Jyväskylä

    Myyntipäällikkö, LKV, AKA (A), kaupanvahvistaja
    jorma.numminen@op.fi
    Puh. 050 568 6221

  • Esa Höri Jyväskylä

    LKV
    esa.hori@op.fi
    Puh. 050 340 2101

  • Tarja Minkkinen
    Tarja Minkkinen Jyväskylä

    Myyntineuvottelija, KiLAT
    tarja.minkkinen@op.fi
    P. 050 577 4700

  • Kim Särkkä
    Kim Särkkä Jyväskylä

    Myyntineuvottelija, KiAT
    kim.sarkka@op.fi
    050 3073811

  • Hannele Aro Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    hannele.aro@op.fi
    Puh. 050 365 1978

  • Krista Virenius-Rantalaiho Jyväskylä

    LKV, myös toimitilat
    krista.virenius-rantalaiho@op.fi
    P. 050 575 2679

  • Anu Voutilainen Jyväskylä

    LKV
    anu.voutilainen@op.fi
    Puh. 050 341 0665

  • Janne Kotamäki Jyväskylä, Toimitilat

    Myyntipäälikkö, LKV,YKV / toimitilat
    janne.kotamaki@op.fi
    Puh. 050 550 8945

  • Janne Särkkä Jyväskylä

    Toimitusjohtaja, LKV, MBA
    janne.sarkka@op.fi
    Puh. 050 314 1074

  • Sisko Rasinaho Jyväskylä

    LKV, kaupanvahvistaja, Kiinteistönvälittäjä
    sisko.rasinaho@op.fi
    P. 045 605 9004

  • Heidi Vänttinen Jyväskylä

    LKV, YKV, kaupanvahvistaja
    heidi.vanttinen@op.fi
    P. 040 482 5974

     

  • Jaakko Kerminen Jyväskylä

    Myyntijohtaja, LKV, YKV
    jaakko.kerminen@op.fi
    Puh. 050 576 5288

  • Piia Nurmiranta Jyväskylä

    Vuokravälittäjä, LKV, KiAT
    piia.nurmiranta@op.fi
    050 599 1781

  • Eeva Vaherto
    Eeva Vaherto Jyväskylä

    LKV, IAT
    eeva.vaherto@op.fi
    P. 050 314 6100

  • Johanna Willman Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    johanna.willman@op.fi
    040 621 1553

  • Markus Tammiruusu Jyväskylä

    LKV
    markus.tammiruusu@op.fi
    Puh. 0400 511 021

  • Mira Kauppinen Jyväskylä

    LKV, myös Äänekoski
    mira.kauppinen@op.fi
    P. 040 660 9534

  • Heli Kotro
    Heli Kotro Jyväskylä

    Vuokravälittäjä, LVV
    heli.kotro@op.fi
    P. 050 514 4773

  • Juha Suvanne Jyväskylä

    LKV
    juha.suvanne@op.fi
    Puh. 040 648 4522

Saarijärvi

  • Tytti Tenosalmi
    Tytti Tenosalmi Saarijärvi

    Kiinteistöassistentti
    tytti.tenosalmi@op.fi
    P. 040 667 0849

  • Päivi Peltoaho
    Päivi Peltoaho Saarijärvi

    Myyntipäällikkö, LKV, YKV
    paivi.peltoaho@op.fi
    Puh. 040 701 1537

Äänekoski

  • Sanna Seppänen
    Sanna Seppänen Äänekoski

    Vuokravälittäjä
    sanna.seppanen@op.fi
    P. 044 021 5469

  • Heikki Koljonen Äänekoski

    LKV
    heikki.koljonen@op.fi
    Puh. 050 349 8543

  • Arja Pilvinen
    Arja Pilvinen Äänekoski

    LKV, myyntisihteeri
    P. 050 368 7835

Start typing and press Enter to search